Penzion Tachov Praha
 
ADRESA Penzion Praha
Boženy Němcové 480
Tachov 34701
Česká Republika
Pension-Tachov-Praha@cz-hotel.eu
AKTUÁLNÍ POČASÍ
Denní tepl.: 4 °C
Noční tepl.: 0 °C
Vítr: 16 m/s
Penzion Praha ubytování Tachov Aktuální počasí skoro zataženo
Penzion Tachov Praha - K hotelu přísluší parkovištěPenzion Tachov Praha -  je k dispozici připojení na internetPenzion Tachov Praha - Pokoje jsou vybaveny televizoremPenzion Tachov Praha - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPenzion Tachov Praha - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletou
 
Doporučte tyto stránky:

Penzion Praha / Tachov

Penzion PRAHA v Tychově je rodinné ubytovací zařízení s již více než dvacetiletou tradicí.

Ubytování tachov penzion Praha - poloha :
Penzion Praha se nachází poblíž centra města Tachova, na příjezdové cestě od Plzně, vedle kruhového objezdu.

Celková kapacita penzionu Praha v Tachově je 11 lůžek.

Český les Tachov penzion Praha - vybavení :
Pro hosty penzionu Praha v tachově je zdarma k dispozici lednička, mikrovlnná trouba a rychlé bezdrátové připojení k internetu (WIFI).

Penzion Praha Tachov - ubytování :
V penzionu Praha v Tachově jsou k dispozici jedno- až třílůžkové pokoje. Pokoje jsou vybaveny sprchou, WC, TV, WiFi, pro ubytované hosty je k dispozici lednička, mikrovlnka, varná konvice, základní nádobí.

Tachov ubytování penzion Praha služby :
Parkovací plocha s dostatečnou kapacitou je k dispozici přímo u pensionu. Úschovna jízdních kol. V penzionu Praha ubytování Tachov podávají snídaně dle individuálních přání v ceně 90 Kč za osobu / den.

Tachovsko Český les ubytování penzion Praha okolí :
V blízkosti se nachází krytý plavecký bazén, zimní stadion, sportovní areál s tenisovými kurty, bowlingové centrum, posilovna, mnoho cyklostezek. Dále informační centrum, lékařská služba, obchody, restaurace. Čistá příroda v okolí, které je vhodné pro pěší turistiku i cykloturistiku. Nedaleko hranice s Německem.

Krajina Českého lesa se svým rázem velmi podobá Šumavě, je však v průměru o 300 - 500 m nižší. Nejvyšším vrcholem je Čerchov, kde se nachází Kurzova rozhledna.